| Vekt | 0,505 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK25DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 25 mm |
| Bredde (B): | 20 mm |
| Gjenger: | M16x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 7° |
| b: | 20 mm |
| C1: | 23 mm |
| D1: | 29,3 mm |
| D2: | 56 mm |
| D: | 42 mm |
| Navbredde: | 20 mm |
| Diameter: | 4,000 mm |
| dInnvendig diameter | 25 mm |
| Lengde (L7): | 25 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 42 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 20 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 29,3 mm |
| Bredde (D2): | 56 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 50 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 17 mm |
| Lengde (L4): | 50 mm |
| Høyde hus (C1): | 23 mm |
| Høyde base (D4): | 25 mm |
| Bredde base (D5): | 46 mm |
| Kant grader (ß): | 7° |
Mac Power Leddhode – 25×20 mm – GIHRK25DO
kr 613
kr 490,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


