| Vekt | 0,615 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNK25LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Bredde (B): | 25 mm |
| Gjenger: | M20x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 4° |
| C1: | 21 mm |
| D1: | 30,5 mm |
| D2: | 58 mm |
| D: | 42 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 27 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 42 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 25 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 30,5 mm |
| Bredde (D2): | 58 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 65 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 29 mm |
| Lengde (L4): | 96 mm |
| Høyde hus (C1): | 22 mm |
| Høyde base (D4): | 30 mm |
| Bredde base (D5): | 54 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 25 mm – GIHNK25LO
kr 472
kr 377,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


