| Vekt | 0,431 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK20DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 20 mm |
| Bredde (B): | 16 mm |
| Gjenger: | M16x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 9° |
| b: | 16 mm |
| C1: | 19 mm |
| D1: | 24,1 mm |
| D2: | 56 mm |
| D: | 35 mm |
| Navbredde: | 16 mm |
| Diameter: | 4,000 mm |
| dInnvendig diameter | 20 mm |
| Lengde (L7): | 25 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 35 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 16 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 24,1 mm |
| Bredde (D2): | 56 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 50 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 17 mm |
| Lengde (L4): | 80 mm |
| Høyde hus (C1): | 19 mm |
| Høyde base (D4): | 25 mm |
| Bredde base (D5): | 46 mm |
| Kant grader (ß): | 9° |
Mac Power Leddhode – 20×16 mm – GIHRK20DO
kr 398
kr 318,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


