| Vekt | 0,198 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNRK16LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 16 mm |
| Bredde (B): | 16 mm |
| Gjenger: | M14x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| Gjenger (D3): | M14x1,5 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 18 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 28 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 20 mm |
| Bredde (D2): | 40 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 44 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 19 mm |
| Lengde (L4): | 64 mm |
| Høyde hus (C1): | 13 mm |
| Høyde base (D4): | 21 mm |
| Bredde base (D5): | 40 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 16 mm – GIHNRK16LO
kr 503
kr 402,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


