| Vekt | 0,102 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNRK12LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 12 mm |
| Bredde (B): | 12 mm |
| Gjenger: | M12x1,25 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| Gjenger (D3): | M12x1,25 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 14 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 22 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 15,5 mm |
| Bredde (D2): | 32 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 38 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 17 mm |
| Lengde (L4): | 54 mm |
| Høyde hus (C1): | 10,6 mm |
| Høyde base (D4): | 16,5 mm |
| Bredde base (D5): | 32 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 12 mm – GIHNRK12LO
kr 348
kr 278,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


