INA/FAG Sylindrisk Rullelager – 50x90x23 mm – NJ2210-E-TVP2
Originalt delenummer: NJ2210-E-TVP2
kr 2475Gratis frakt!
kr 1980 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: NJ2210-E-TVP2
| Vekt | 0,577 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | NJ2210-E-TVP2 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Utvendig diameter (D): | 90 mm |
| Bredde (B): | 23 mm |
| Bredde, innerring: | 23 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Pakning: | Åpen |
| Lager: Modelltype: | Sylindriske rullelager |
| Dynamisk radialbelastning: | 92000N |
| Statisk radialbelastning: | 88000N |