INA/FAG Sporkulelager CN – 8x22x7 mm – 608
Originalt delenummer: 608
kr 112
kr 89,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 608
| Vekt | 0,1 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 608 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 8 mm |
| Utvendig diameter (D): | 22 mm |
| Bredde (B): | 7 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager: Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Materiale: | Stål |
| Radial innvendig klaringskode: | CN |
| Smørbar: | Ja |
| Dynamisk radialbelastning: | 3,3 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 34000 r/min |
Sporkulelager Standard