Ina/FAG Sporkulelager CN – 40x110x27 mm – 6408
Originalt delenummer: 6408
kr 1 580Gratis frakt!
kr 1 264 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 6408
| Vekt | 0,9 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 6408 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 40 mm |
| Utvendig diameter (D): | 110 mm |
| Bredde (B): | 27 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager: Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Materiale: | Stål |
| Radial innvendig klaringskode: | CN |
| Smørbar: | Ja |
| Dynamisk radialbelastning: | 62 kN |
| Statisk radialbelastning: | 38 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 6600 r/min |