INA/FAG Sporkulelager C3/C4 – 40x90x23 mm – 6308-C-C3
Originalt delenummer: 6308-C-C3
kr 481
kr 384,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 6308-C-C3
| Vekt | 0,6 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 6308-C-C3 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 40 mm |
| Utvendig diameter: | 90 mm |
| Bredde: | 23 mm |
| Lager: Antall rader: | 1 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager: Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Lager: Materiale: | Stål |
| Radial innvendig klaringskode: | C3 |
| Smørbar: | Ja |
| Ref. rotasjonshastighet: | 7500 r/min |