INA/FAG Spennlager PTUE – 50 mm – PTUE50
Originalt delenummer: PTUE50
kr 3201Gratis frakt!
kr 2560,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: PTUE50
| Vekt | 2,479 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | PTUE50 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Lager: Bredde, innerring: | 43,8 mm |
| Lager: Husets bredde: | 115 mm |
| Lager: Husets lengde: | 102 mm |
| Lager, innerringbredde (L): | 43,8 mm |
| Lager: Innerringbredde: | 43,8 mm |
| Husets bredde (V): | 115 mm |
| Husets lengde (M): | 102 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H): | 90 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 50 mm |
| Ledesporbredde (D): | 16 mm |
| Ledesporlengde (W): | 85 mm |
| Låsering, utvendig diameter: | 69 mm |
| Hulldiameter (K): | 29 mm |
| Monteringshull lengde: | 49 mm |
| Smørenippel: | M6 |
| Total høyde: | 115 mm |
| Totallengde (A): | 148 mm |