INA/FAG Sfærisk Rullelager – 90x160x40 mm – 22218-E1
Originalt delenummer: 22218-E1
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 6037Gratis frakt!
kr 4829,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22218-E1
| Vekt | 0,354 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22218-E1 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 90 mm |
| Utvendig diameter (D): | 160 mm |
| Bredde (B): | 40 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 5200 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 4800 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 345 kN |
| Statisk radialbelastning: | 375 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |