INA/FAG Sfærisk Rullelager – 60x130x31 mm – 21312-E1
Originalt delenummer: 21312-E1
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 4415Gratis frakt!
kr 3532 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 21312-E1
| Vekt | 0,022 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 21312-E1 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 60 mm |
| Utvendig diameter (D): | 130 mm |
| Bredde (B): | 31 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 6700 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 4500 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 211 kN |
| Statisk radialbelastning: | 226 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |