INA/FAG Sfærisk Rullelager – 50x90x23 mm – 22210-E1
Originalt delenummer: 22210-E1
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 1843Gratis frakt!
kr 1474,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22210-E1
| Vekt | 0,612 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22210-E1 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Utvendig diameter (D): | 90 mm |
| Bredde (B): | 23 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Ref. rotasjonshastighet: | 9500 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 108 kN |
| Statisk radialbelastning: | 106 kN |