INA/FAG Sfærisk Rullelager – 45x85x23 mm – 22209-E1-K
Originalt delenummer: 22209-E1-K
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 2310Gratis frakt!
kr 1848 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22209-E1-K
| Vekt | 0,059 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22209-E1-K |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 45 mm |
| Utvendig diameter (D): | 85 mm |
| Bredde (C): | 23 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Konisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 10100 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 10000 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 104 kN |
| Statisk radialbelastning: | 99 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |