INA/FAG Sfærisk Rullelager – 35×72 mm – 22207-E1-C3
Originalt delenummer: 22207-E1-C3
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 1678Gratis frakt!
kr 1342,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22207-E1-C3
| Vekt | 0,446 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22207-E1-C3 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35 mm |
| Utvendig diameter (D): | 72 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 10700 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 89 kN |
| Statisk radialbelastning: | 81 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |