INA/FAG Sfærisk Rullelager – 30x72x19 mm – 21306-E1-TVPB
Originalt delenummer: 21306-E1-TVPB
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 2723Gratis frakt!
kr 2178,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 21306-E1-TVPB
| Vekt | 0,401 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 21306-E1-TVPB |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 72 mm |
| Bredde (B): | 19 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 12000 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 11000 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 72 kN |
| Statisk radialbelastning: | 63 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |