INA/FAG Sfærisk Rullelager – 30×62 mm – 22206-E1-C3
Originalt delenummer: 22206-E1-C3
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 1417Gratis frakt!
kr 1133,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22206-E1-C3
| Vekt | 0,285 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22206-E1-C3 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 12500 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 64 kN |
| Statisk radialbelastning: | 57 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |