INA/FAG Sfærisk Rullelager – 20x52x15 mm – 21304-E1-XL-TVPB
Originalt delenummer: 21304-E1-XL-TVPB
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå stilling på akselen
- Pumper og ventilatorer
- Kraner
- Transportbånd
kr 1980Gratis frakt!
kr 1584 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 21304-E1-XL-TVPB
| Vekt | 0,166 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 21304-E1-XL-TVPB |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 20 mm |
| Utvendig diameter (D): | 52 mm |
| Bredde (B): | 15 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Maks. rotasjonshastighet: | 16000 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 41 kN |
| Statisk radialbelastning: | 33 kN |