INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 50×75 mm – GE50-DO
Originalt delenummer: GE50-DO
kr 1030Gratis frakt!
kr 824 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE50-DO
| Vekt | 0,565 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE50-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Utvendig diameter (D): | 75 mm |
| Bredde, innerring (B): | 35 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 28 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Statisk radialbelastning: | 785 kN |
| Kulediameter (dk): | 66 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager