INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 40×62 mm – GE40-DO-2RS
Originalt delenummer: GE40-DO-2RS
kr 671
kr 536,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE40-DO-2RS
| Vekt | 0,32 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE40-DO-2RS |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 40 mm |
| Utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Bredde, innerring (B): | 28 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 22 mm |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Statisk radialbelastning: | 496 kN |
| Kulediameter (dk): | 53 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |