INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 35×55 mm – GE35-DO-2RS
Originalt delenummer: GE35-DO-2RS
kr 708
kr 566,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE35-DO-2RS
| Vekt | 0,23 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE35-DO-2RS |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35 mm |
| Utvendig diameter (D): | 55 mm |
| Bredde, innerring (B): | 25 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 20 mm |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Statisk radialbelastning: | 400 kN |
| Kulediameter (dk): | 47 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |