INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 20×35 mm – GE20-DO
Originalt delenummer: GE20-DO
Produktdetaljer
- Krever vedlikehold
- Smurt kobling stål/stål
- Påfølgende smøring er mulig
kr 359
kr 287,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE20-DO
| Vekt | 0,068 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE20-DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 20 mm |
| Utvendig diameter (D): | 35 mm |
| Bredde, innerring (B): | 16 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 12 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 29,6 kN |
| Kulediameter (dk): | 29 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Sfærisk Glidelager