INA/FAG Radialt, Sfærisk Glidelager – 12×22 mm – GE12-UK
Originalt delenummer: GE12-UK
kr 372
kr 297,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: GE12-UK
| Vekt | 0,019 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE12-UK |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 12 mm |
| Utvendig diameter (D): | 22 mm |
| Bredde, innerring (B): | 10 mm |
| Bredde, ytterring: | 7 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Dynamisk radialbelastning: | 11,3 kN |
| Statisk radialbelastning: | 28,4 kN |
| Kulediameter: | 18 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |