INA/FAG Lineært kulelager KH – 25×35 mm – KH25-PP
Originalt delenummer: KH25-PP
kr 726
kr 580,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: KH25-PP
| Vekt | 0,08 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | KH25-PP |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 25 mm |
| Utvendig diameter (D): | 35 mm |
| Husets lengde: | 40 mm |
| Husets lengde (L): | 40 mm |
| Smørehulldiameter: | 2,5 mm |
| Statisk radialbelastning: | 2130 N |
| Maks. arbeidstemperatur: | 80 °C |
| Senter smørehull til side: | 8 mm |
| Totallengde: | 40 mm |