INA/FAG Lineært kulelager KH – 20×28 mm – KH20-PP
Originalt delenummer: KH20-PP
kr 637
kr 509,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: KH20-PP
| Vekt | 0,04 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | KH20-PP |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 20 mm |
| Utvendig diameter (D): | 28 mm |
| Husets lengde: | 30 mm |
| Husets lengde (L): | 30 mm |
| Smørehulldiameter: | 2,5 mm |
| Statisk radialbelastning: | 1010 N |
| Min. arbeidstemperatur: | -30 °C |
| Senter smørehull til side: | 7 mm |
| Totallengde: | 30 mm |