| Vekt | 1,279 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCPA206 |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Husets lengde (a): | 94 mm |
| Husets bredde (b): | 48 mm |
| Total høyde (w): | 84 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 66 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 42,9 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 38,1 mm |
| Montering, gjengediameter: | M14 |
| Gjengelengde (g): | 17,5 mm |
| Hustype: | Stållager |
| Lagerkuler avstand til festeoverflate (n): | 15,9 mm |
INA/FAG Fotlager UCPA – 30 mm – UCPA206
kr 732
kr 585,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


