INA/FAG Flenslager PME – 30 mm – PME30-XL-N
Originalt delenummer: PME30-XL-N
kr 1262Gratis frakt!
kr 1009,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: PME30-XL-N
| Vekt | 0,976 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | PME30-XL-N |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Materiale: | Stål |
| Flenstykkelse: | 19 mm |
| Husets bredde: | 125 mm |
| Innerringbredde (L): | 35,8 mm |
| Flenstykkelse (C): | 19 mm |
| Total bredde (B1): | 35,8 mm |
| Armaturkantdiameter (Z): | 80 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 19,5 kN |
| Statisk radialbelastning: | 11,3 kN |
| Låsering, utvendig diameter: | 44 mm |
| Hulldiameter (K): | 11,5 mm |
| Smørenippel: | M6 |