Gopart Fotlager UCP – 30 mm – UCP206GP
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
- Merk: fargen kan avvike fra bildet
kr 151
kr 120,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
| Vekt | 1,31 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP206GP |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Husets lengde (a): | 160 mm |
| Husets bredde (b): | 44 mm |
| Total høyde (W): | 83 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 121 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 42,9 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 38,1 mm |
| Hustype: | Stållager |
| Lagerkuler avstand til festeoverflate (n): | 15,9 mm |