Gopart Fotlager UCP – 20 mm – UCP204GP
Produktdetaljer
- Innvendig lager har en forlenget innerring på begge sider med 2 justeringsskruer
- Kan smøres
- Selvjusterende kulelager
- Med bred innerring og kulelager
- Merk: fargen kan avvike fra bildet
kr 164
kr 131,20 + mva
2 stk på lager i Evje
| Vekt | 0,544 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP204GP |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 20 mm |
| Husets lengde (a): | 127 mm |
| Husets bredde (b): | 38 mm |
| Total høyde (W): | 65 mm |
| Avstand mellom monteringshull (E): | 96 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 33,3 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 31 mm |
| Hustype: | Stållager |
| Lagerkuler avstand til festeoverflate (n): | 12,7 mm |