Fotlager UCP
Passer til:
- Merke: Kverneland
- Modell:
- Originale delenummer: KW 111001051
kr 848
kr 678,40 + mva
14 stk på lager i Evje
| Vekt | 4,7 kg |
|---|---|
| Passer til: | |
| Originalt nummer: | UCP212 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter: | 60 mm |
| Husets lengde: | 241 mm |
| Husets bredde: | 70 mm |
| Total høyde (w): | 138 |
| Avstand mellom monteringshull: | 184 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 69,8 mm |
| Flenstykkelse: | 25 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 65,1 mm |
| Hulldiameter: | 20x23x mm |
| Dynamisk belastning index (kN) | 52,5 |
| Statisk belastning (kN) | 32 |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Lagermateriale: | GG25 |
| j | 70 |