| Vekt | 1,3 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | UCP206 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter: | 30 mm |
| Husets lengde: | 164 mm |
| Husets bredde: | 48 mm |
| Total høyde (w): | 83 |
| Avstand mellom monteringshull: | 121 mm |
| Aksel, vertikal avstand (h): | 42,9 mm |
| Flenstykkelse: | 17 mm |
| Lager, innerringbredde (Bi): | 38,1 mm |
| Hulldiameter: | 17x20x mm |
| Dynamisk belastning index (kN) | 19,5 |
| Statisk belastning (kN) | 10,3 |
| Husets materialtype: | Støpejern |
| Lagermateriale: | GG20 |
| j | 54 |
Fotlager UCP – Ø30x164x48mm – UCP206
kr 204
kr 163,20 + mva
10 stk på lager i Evje



