INA/FAG Lineært kulelager KH – 12×19 mm – KH12-PP
Originalt delenummer: KH12-PP
kr 484
kr 387,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: KH12-PP
| Vekt | 0,019 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | KH12-PP |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 12 mm |
| Utvendig diameter (D): | 19 mm |
| Husets lengde: | 28 mm |
| Husets lengde (L): | 28 mm |
| Smørehulldiameter: | 2,5 mm |
| Statisk radialbelastning: | 740 N |
| Maks. arbeidstemperatur: | 80 °C |
| Senter smørehull til side: | 6 mm |
| Totallengde: | 28 mm |