INA/FAG Lineært kulelager KH – 30×40 mm – KH30-PP
Originalt delenummer: KH30-PP
kr 739
kr 591,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: KH30-PP
| Vekt | 0,099 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | KH30-PP |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 40 mm |
| Husets lengde: | 50 mm |
| Husets lengde (L): | 50 mm |
| Smørehulldiameter: | 2,5 mm |
| Statisk radialbelastning: | 3,1 kN |
| Maks. arbeidstemperatur: | 80 °C |
| Senter smørehull til side: | 8 mm |
| Totallengde: | 50 mm |