| Vekt | 2 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | PRM 707560 |
| Lager: Innvendig diameter: | 70 mm |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Lager: Utvendig diameter: | 75 mm |
| Lager: Lengde: | 60 mm |
| Lager: Materiale: | Bronse |
| Maks. arbeidstemperatur: | 250 °C |
| Min. arbeidstemperatur: | -40 °C |
| Maksimal akselhastighet: | 1 m/s |
| Radial belastning, dynamisk: | 40 N/m² |
| Radial belastning, statisk: | 120 N/m² |
SKF Bronseforing PRM – 70x75x60 mm – PRM707560
kr 1422Gratis frakt!
kr 1137,60 + mva
Tomt, ring for leveringstid. Tlf: 916 13 375
