SKF Sfærisk Rullelager – 75x160x55 mm – 22315E
Originalt delenummer: 22315E
Produktdetaljer
- Tung radiell belastning og skrå aksiallast
- Pumper og vifter
- Kraner
- Transportbånd
kr 12 326Gratis frakt!
kr 9 860,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 22315E
| Vekt | 5,53 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 22315E |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 75 mm |
| Utvendig diameter (D): | 160 mm |
| Bredde (B): | 55 mm |
| Lager: Antall rader: | 2 |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Smørbar: | Ja |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Form på indre ring: | Sylindrisk |
| Radial innvendig klaringskode: | CN |
| Maks. rotasjonshastighet: | 4300 r/min |
| Ref. rotasjonshastighet: | 3200 r/min |
| Dynamisk radialbelastning: | 462 kN |
| Statisk radialbelastning: | 475 kN |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske rullelager |